Predaj štvorkoliek

V septembri 2015 sa spoločnosť DEXTTER s.r.o. stala  autorizovaným predajcom a servisom štvorkoliek značky GOES, francúzskeho výrobcu, jednej z napredávanejších značiek v Európe. Štvorkolky GOES sa predávajú vo viac ako 20 krajinách sveta na viac ako 1000 predajných miestach. GOES nájdete v Európe, Afrike, Austrálii a Južnej Amerike.

Značka  ponúka modely ako sú: 450 a 550 , UTV  autíčka v cene 3290 € a samozrejme aj detské štvorkolky ako sú APEX 50 Mini vhodné pre deti od 5 rokov  v cene od 1690 €, APEX 100 Pro LC Shark vhudná pre deti od 8 rokov v cene od 2099 € a pre profesionálov APEX 100 MRX Racing v cene 4090 €.

Záujemci  si majú možnosť vybrať rôzne motorizácie štvorkoliek, farebné prevedenia a doplnky k nim ako sú: 

snehové radlice, navijáky, snehové pásy, krycie plachty, kryty podvozkov, doplnky pre vyhrievanie jazdca, pneumatiky, disky, posypové a obyčajné vozíky a mnoho ďalších je možné objednať  si priamo na našej predajni.

Detské UTV "autíčko" s obsahom 150cm3 je vhodné pre deti od 7 rokov. Vybavené je bezpečnostnými pásmi, ochranným rámom, čelným plexy, nastaviteľnými sedačkami a sieťovanými dverami už v základnej výbave. K dispozícii sú 4 farebné prevedenia a to karbónova čierna, biela, červená a žlta.

Horúcou novinkou minulého leta sú štvorkolky STELS produkované ruskou spoločnosťou Velomotours, ktorých autorizovaným predajcom a servisom sa stala naša spoločnosť. Ruská odolnosť sa spája s modernou technológiou. Štvorkolky sú v troch motorizáciách 650, 800 a 850cm3, ktoré poháňa dvojválcový V-Twin motor s priamym vstrekovaním paliva.

Predaj štvorkoliek
Predaj štvorkoliek

Zoznam štvorkoliek